portal darmowych ogłoszeń i aukcji motoryzacyjnych

portal darmowych ogłoszeń i aukcji motoryzacyjnych

Najbliższa aukcja na żywo odbędzie się: 2019-04-25

Portal Aut Moto Strefa jest organizatorem aukcji pojazdów na żywo.
W każdy ostatni czwartek miesiąca można uczestniczyć w naszych aukcjach które odbywają się we Włocławku. Licytacje odbywają się od godziny 12.00

Wszystkie osoby mieszkające poza Włocławkiem, mogą oglądach nasze aukcje na naszym portalu. Aby w pełni uczestniczyć w licytacjach wystarczy jedynie zalogować się jako użytkownik portalu. 

Jak sprzedać samochód poprzez nasze aukcje?
Aby sprzedać samochód poprzez nasz system aukcyjny, należy osobiście przyjechać do godziny 9.00 w dzień aukcji i wypełnić druczek uczestnictwa. Osoby z poza Włocławka mogą za pośrednictwem administratora portalu (607-527-758) zdalnie wstawić swój pojazd na aukcję. 

Do kogo kierowana jest usługa aukcji na żywo z dostępem przez internet?
1.Jeżeli posiadasz martwy stok, pojazdy które nie chcą się sprzedać, to zapraszamy do wystawienia ich na sprzedaż na naszych aukcjach.

2.Jeżeli posiadasz własną flotę, której pojazdy chcesz sprzedać swoim pracownikom bądź większej grupie odbiorców - możesz to zrobić z naszą pomocą. Specjalnie dla Ciebie stworzymy licytację. W zakładce aukcje zamieścimy folder w Twoimi pojazdami, zaprosimy do udziału wskazane przez Ciebie osoby. Folder może być opatrzony hasłem aby ograniczy dostęp do określonego grona osób.

Najbliższe terminy aukcji:
25.04.2019r
30.05.2019r


Na aukcji będzie można licytować m.in. następujące pojazdy:

Renault Koleos 2009r.  2,0 diesel
Opel Astra J Kombi, 2011r. 1,7diesel
Honda Accord, 2009r, 2.2 diesel
...oraz inne...
Część z naszych pojazdów możesz obejrzeć w zakładce  
AUKCJE AUTO MOTO STREFA (KLIKNIJ)

Ceny wywoławcze nie są cenami minimalnymi za które zostanie sprzedany przedmiot.
Cena minimalna kształtuje się podczas aukcji (jej dolny próg ustawiany jest przy tworzeniu aukcji w internecie a także cena minimalna to ta za którą godzi się sprzedać samochód właściciel) stąd może okazać się że nawet po wylicytowaniu samochodu, licytujący nie zostanie jego właścicielem.