portal darmowych ogłoszeń i aukcji motoryzacyjnych

portal darmowych ogłoszeń i aukcji motoryzacyjnych

Nietypowy PiTek

Idealne auto na ślub czy komunię

Biznes związany z komuniami oraz ślubami jeszcze odpoczywa i regeneruje siły przed kolejnym sezonem. Tymczasem na litewskim serwisie ogłoszeniowym pokazało się auto, które wydaje się być idealne dla kierowców wożących pary młode do Ślubu oraz dziewczynki do Pierwszej Komunii Św (niezależnie co o tym myślimy).


Samochód, a właściwie można powiedzieć - kareta z silnikiem to mocno przerobiony Chrysler PT Cruiser z 2-litrowym silnikiem benzynowym, który został poddany bardzo finezyjnemu tuningowi karoserii. Autorom przyświecał pewnie pomysł auta dla księżniczki, ale że prawdziwych księżniczek raczej ciężko znaleźć, bo państw-księstw w Europie wybitnie dużo nie ma, to bardziej użytkowo auto świetnie nadawać się będzie do zastosowań ślubnych, jako coś mocno innego od limuzyn czy bryczek napędzanych końmi niemechanicznymi. 


Auto można zakupić w Estonii, czyli całkiem niedaleko, w cenie 32000 Euro. Razem ze ściągnięciem go do kraju, wszelkimi opłatami i rejestracją powinniśmy zamknąć się w kwocie 140.000 zł. Jak za tak wyrazisty pojazd, nie wydaje się, żeby była to jakaś wybitnie wygórowana kwota (może jedynie rocznik auta - 2001 nie jest jego wybitną zaletą). W większym mieście w kilka sezonów ślubnych i zwróci się z nawiązką!


Ogłoszenie sprzedażowe wraz z większą ilością zdjęć tego nietuzinkowego auta znajduje się pod adresem: https://en.autoplius.lt/ads/photos/chrysler-pt-cruiser-2-0-l-limousine-2001-petrol-8199231.htmlZdjęcie główne - Harjumaa / autoplus.lt