portal darmowych ogłoszeń i aukcji motoryzacyjnych

portal darmowych ogłoszeń i aukcji motoryzacyjnych

Vervis tani dostawca gazu i energii elektrycznej

Tani prąd i gaz dla domu oraz firmy. Jak to możliwe?

Od 2011 r. do końca września 2016 r. sprzedawcę gazu ziemnego zmieniło już 62,8 tys. odbiorców, z których 32,1 tys. podjęło tę decyzję w pierwszych trzech kwartałach 2016 r. (dane Urzędu Regulacji Energetyki).  Wciąż zmieniające się prawo energetyczne i pojawienie się na rynku nowych graczy oferujących energię zarówno gazową jak i elektryczną po niższych atrakcyjniejszych cenach spowodowało, że Polacy chętniej zmieniają dostawców energii.

koniec z monopolem na dostawy gazu i energii elektrycznej

Do kogo kierowane są oferty na rynku?

Na szczęście ustawodawca nie ograniczył możliwości zmiany operatora tylko do wybranych podmiotów i zarówno gospodarstwa domowe jak i firmy mogą dowolnie wybierać dostawców energii. 

Przeciętna rodzina ogrzewająca mieszkanie gazem miesięcznie płaci rachunki od 100zł latem do 850zł w sezonie grzewczym. Najczęściej nie zastanawiamy się ile tracimy pieniędzy płacąc za energię drożej. Wystarczy jednak zsumować wydatki z całego roku podzielić przez 12 miesięcy i skorzystać z kalkulatora energii online.

Zmiana dostawcy gazu: kalkulator

Kalkulatory energii elektrycznej i gazu oferowane przez sprzedawców to najprostszy sposób aby bez wychodzenia z domu przekonać się ile można zaoszczędzić zmieniając dostawcę energii. W kalkulatorach zazwyczaj wystarczy podać jedynie wielkość zużycia energii oraz cenę jednostkową a program sam przeliczy różnicę. 
A co potem?   Większość firm posiada możliwość zmiany operatora online. Na stronach internetowych zamieszczone są odpowiednie formularze za pomocą których szybko i łatwo można dokonać zmian. Zapraszamy do skorzystania z kalkulatora energii firmy Vervis

Cinque Terre

Jeżeli nie ufasz kalkulatorom zamieszczanym na stronach www sprzedawców energii, proponujemy:


                    KALKULATOR ENERII ELEKTRYCZNEJ  Urzędu Reguacji Energetyki


Dostawcy gazu i dostawcy energii elektrycznej

W Polce mamy paru wiodących dostawców gazu oraz firmy mniejsze które próbują konkurować z potentatami. Przy wyborze firmy dostarczającej gaz i energię elektryczną należy kierować się:
-możliwością podpisania umowy online 
-łatwym kontaktem telefonicznym
-prostym językiem przedstawionym w umowie
-obligatoryjnym okresem obowiązywania umowy
-elastycznością ofert
-możliwością rozwiązania umowy we wcześniejszym terminie

NAJTAŃSZY DOSTAWCA GAZU ZIEMNEGO, NAJTAŃSZY PRĄD DLA DOMU I FIRMY

Co powoduje, że ceny energii nie spadają? Jedną z przyczyn tego stanu rzeczy jest brak chęci do zmiany swoich przyzwyczajeń u klientów. W krajach Europy Zachodniej nie ma tego problemu. Duża konkurencja na rynku paliw i związana z tym walka cenowa powodują, że klient sam kalkuluje który z dostawców energii jest najtańszy i najbardziej przystępny. Duża rotacja klientów powoduje, że ceny spadają a plany taryfowe budowane są pod klientów.

Chcesz zaoszczędzić na wakacje bądź wyprawkę dla dziecka?
Jest na to jedna rada:

 www.vervis.pl

Sprawdź ile możesz zaoszczędzić zmieniając dostawcę energii elektrycznej oraz gazu.